annas

Říká se, že muž neumí koupit své partnerce správný dárek. Jaké máte zkušenosti?

Podle časopisu Ona Dnes muži v 66 % nepochopí ani nevnímají náznaky na ten dárek, který si přejí partnerky.

Nejlepší odpověď
anonym

Darovanýmu koni..,hloupý,kdo dává,hloupější,kdo nebere.Jsem spokojená,když si na mě vzpomene,jestli se trefí?Někdy do černého,občas přestřelí,neva­dí.Žijeme spolu,ví,co mám a nemám ráda,značku parfému,věci,které miluju,žánr knih.Tohle snad bude týkat těch,co začínají,nebo se v tom časáku sekli.

Další odpovědi
anonym

Ale ano,umím koupit své manželce dárek,ale nevím jaký.Ona si přeje dárek snad z každé kategorie.Kos­metiku,oděv,o­buv,kuchyňské nářadí…
A teď babo raď! Ale s dárečky to nechám na dceři,ta si už poradí.

tom004

Tak to asi patřím mezi těch 66%. V minulosti jsem „dokázal“ předvídat,že by mi i Sybila mohla závidět. Včas jsem pochopil,že se nějaké to „ale“,vždy najde.Tak kupuji květiny,a se slovy „dárek si prosím kup sama,víš nejlépe co se ti líbí“,je vše v pohodě.Poslední nákup byla ta „nejlepší a nejpraktičtější“ modrá zimní bunda.Do týdne změnila barvu na tmavě červenou.Můj lehce udivený pohled okomentuje slovy jako,no víš ona je tahle........... Takhle to funguje u většiny „toho nejlepšího“. Nakonec jsme oba spokojeni. Žena s tím co po několika výměnách má,a já s dobrým pocitem,že květiny ještě nikdy nevyměnila. Jo,a zatím ani mně. 🙂

dudu

Paní Annas, právě jste mě dostala. Ale nesouhlasím, že chlapi nevnímají náznaky na dárek. Nelze přece přehlédnout poznámky typu: ta lednička je hrozná a má malý mražák, nebo hodila by se nová trouba atd. Na tyto lze celkem snadno reagovat. U nás kupř. naposledy , když jsme si na manželčino jméno pořídili nové auti a jen náhodou k MDŽ. To přece byla malina.
Ale jinak prosím věřte, že jsem v otázkách módy a vůbec pochopení všetšiny ženských potřeb a hlavně představ zcela vedle. Jakš, takš se osvědčilo, když těmito záležitostmi /po zadání lehounce orientačního finančního limitu/ pověřím svoje dospělé dcery. Na víc popravdě ani po 38 létech společného života s předrahou chotí, fakt nemám.
Stydím se, že třeba ani neumím správně zpět na místo uložit kapesník, který jsem předtím omylem vyndal…

lexx

Nene. Ženská sama neví co chce ale nedá pokoj dokud to nedostane.