BEAES

Řídíte se někdo podle lunárního kalendáře??

Myslíte, že má měsíc vliv na člověka?

Odpovědi
anonym

Někteří lidé mají zvláštní vztah k přírodě, který se může projevit také v různých měsíčních fázích. Někteří tuto skutečnost odsuzují a přiklánějí se k názoru, že to není možné. Vše je však záležitostí jednotlivce.
já osobně se při úplňku,v noci často budím.
Je to skutečně tak, vědci si neustále lámou hlavu s tím, jak a proč má měsíc v úplňku vliv na člověka. Je také prokázáno, že lidé, kteří tímto problémem nikdy netrpěli, začali, a to třeba v průběhu života nebo až ve stáří.

ReHu

Já občas ano a mám vypozorováno, že funguje. Potvrdila mi to i maminka kamarádky, ta se jím řídí jak doma, tak při péči o zahrádku a s velkým úspěchem.

afro.minerva

Ne, neřídím. Spíš občas, když je úplněk, tak mě jeho světlo ruší při spánku a manžel šupajdí na čekanou do lesa.

Jinak znám ženský, který na úplněk nejí a pijou jenom vodu. A prý zhubnou celé kilo. Podle mého názoru člověk zhubne kilo ať nejí a pije jenom vodu kdykoliv a ne jenom na úplněk…

Zlatomuska

Je dokázáno, ze kdyz se clověk rídí lunárním kalendárem, můze dokázat spoustu věcí, napr. bude mít dobrou urodu, podarí se mu to ci ono. Něco na tom bude, je to zajímavé a rozhodně se to chystám vyzkouset.

Klarisa

Měsíc má vliv na člověka.já se řídím podle měsíce když sadím na zahrádce,také k zubaři je lepší chodit při ubývajícím měsíci,podle měsíce se má i jíst určité potraviny.Také podle měsíce můžete otěhotnět snáze v určité dny,pokud je měsíc v plodném znamení atd.Měsíc vládne pondělí.Lidé narození v tento den jsou citliví,vnímaví i náladoví.