hruby

Renta – je mi kazdy rok valorizovan k č.i.duchodu smlova zni do 65let za dvaroky bych mnel jit do staro.duchodu budu

pobirat do 65let adal ci semne renta doplatek do videlku bude zohlednen pri vypoctu duchodu dekuji

Odpovědi
člověk

včera jsem na to odpovídal,pokud je renta vyplácena jako doplatek k plné mzdě z tituli pracovního urazu,nebo nemoci z povolání,tak jen do doby,nástupu do starobního důchodu,pokud nešlo o zavinění cizí osobou,
JINAK SE PROJDĚTE A NAVŠTIVTE ossz ,NEBO PRACOVNÍ UŘAD,TAM PORADÍ PLNĚ