Rekvalifikace

chci se zeptat chci si udelat rekvalifikaci je tam pritom nejaky narok na penize jsaem na uradu prace

Odpovědi
panenka

pokud si budete dělat rekvalifikaci přes úřad práce, tak vám rekalifikaci hradí úřad práce,normálně budete nadále pobírat peníze od úřadu práce.po dobu rekvalifikace vám ještě zvednou částku o 200 kč,a pokud dojíždíte a jste na kurzu dýl jak 4 hodiny máte nárok na 1 stravenku za den+vám proplatí i jízdne proto si uschovejte lístky za autobus nebo vlak.já jsem to taky tak měla.ještě se u vás na ÚP poptejte