JančaKucera4

Rekonstrukce kuchyně – tipy, rady

Dobrý den, s manželem jsme se rozhodli pro rekonstrukci kuchyně. Jen se nedokážeme rozhodnout, jestli si máme pořídit celou ze dřeva, nebo se podívat po jiném materiálu. Poraďte, z jakého materiálu se dělají moderní kuchyně. Kdyžtak ocením i tipy, na to, kde nakoupit vybavení do kuchyně, nádobí, spotřebiče atd. Díky.

Hlasujte v anketě

Odpovědi
elkon

Jiný materiál

Najděte si podle recenzí, nebo poznatků od vašich známých nějakého šikovného, zkušeného truhláře-nábytkáře, případně firmu a domluvte se s nimi podle Vašich požadavků a možností. Když to bude truhlář, může být cena výhodnější, protože má menší režii, zvlášť pokud pracuje ve svém.

cappuccino

Jiný materiál

Nez si budes porizovat novou kuchyn, podivej se na pouzite kuchyne z Nemecka. Nektere jsou skutecne krasne, kvalitni a usetris dost penez.
Porhlizenim ruznych kuchyni si muzes udelat predstavu, jaka by ti vyhovovala. Mela bys mit rozmysleno, kde co chces mit. Ono je dulezite umisteni mycky, lednicky, pracovni plochy i sporaku.
Take IKEA nabizi pekne kuchyne, cenove dostupne.

Pepina7897

Dřevo

Zdravím, rozhodnutí ohledně materiálu a designu kuchyně je určitě důležité. Moderní kuchyně se teď vyrábějí z laminátu, skla nebo kombinace dřeva a kovu. Mně se třeba nejvíce líbí dřevo a kov. Co se týká barev, tak jsou stále populární šedá, béžová a bílá. Pokud jde o nádobí, tak je perfektní titanové a určitě si kupte úsporné spotřebiče.

Jana5678

Dřevo

Dobrý den, za mě je nejlepší také dřevo. Co se týká výběru nádobí, tak souhlasím, že nejlepší je titanové. Určitě se podívejte na titanové nádobí na stránkách zgastro.cz. Mají tam opravdu širokou nabídku kvalitního nádobí od pánví, přes hrnce až po pekáče. Je velmi odolné, lehké a s nepřilnavým povrchem, takže se nic nepřipálí. A taka je samozřejmě vhodné i na indukci.

Petra550

Dřevo

Petra550

Já bych šla do dřeva. :) Za sebe můžu doporučit mkrnout na inspiraci pro kuchyně tady.

Pepina7897

Zdravím, pokud si zařizujete novou kuchyni, tak kvalitní nádobí je priorita. Mohu vám doporučit <a href=„https:/­/www.zgastro.cz“>ti­tanové nádobí</a>, které má spoustu výhod a je velmi odolné, lehké a má nepřilnavý povrch, takže se v něm nic nepřipálí. Já v něm vařím a peču každý den a jsem s ním navýsost spokojená.