EDA

Registr společných vlastníků

Znáte a víte někdo, co je „Registr společných vlastníků“? Na NETu jsem o něm nic nenašla a jedna osoba mi nabízí přivýdělek u této společnosti. Dalším pojmem je „multifunkční virtuální kancelář“, který souvisí s nabídkou. Konkrétní info zatím nemám…

Nejlepší odpověď
Funna

a hledala si to vůbec na netu???…první odkaz co na mě vyběhl: http://firma.a­dresarfirem.cz/361926-registr-spolecnych-vlastniku/
Doplňuji:
a hooodně dobře si rozmysli, než se k nim upíšeš…vypadají nevěrohodně…já bych k nim určitě nešla…píšeš: jedna osoba i nabízí (to zní, že to máš po známosti a lukrativní místo)…jenže oni to nabízí veřejně na netu, takže je jasné, že se snaží jen nalákat nalší hlupáky, je to normální pyramida…cituji z jejich stránek: „Jedná se o to, že zisk nemáte jen z toho, co sami prodáte, ale i z toho, co prodají další lidé, KTERÉ JSTE do systému zapojili. Různé systémy jsou různě "postavené“, ale základní princip fungování je vždy stejný." TO JE DŮVOD PROČ TI JISTÁ OSOBA NABÍZÍ!!!

Další odpovědi
pusinka50

Je to klasické letadlo. Čím více lidí na to nachytáš (pozor, lidé nejsou pitomí a tento postup vydělávání peněz znají). tím více máš peněz. Bude to práce na černo, bez smlouvy, bez jistých výdělků. Pokud „neulovíš“ nikoho, nemáš peníze. Peníze máš až za každou uzavřenou smlouvu. Takže to chce hodně, hodně naivních bláznů, jako jsi ty. Akorát, aby ti pak za to nepřišli rozbít drž.u.

ivzez

Nebude to práce, ale podnikání:
Vlastním jménem a na vlastní náklady budete prodávat
nějaký „zázračný produkt“ nebo „službu, bez které lidi nemohou být“.

No, kdyby nemohli, už by ji dáavno měli, ne?

Já bych do toho nešla, přestože nejde o práci na černo,
jak se mylně domnívá Pusinka…

anonym

Zkus hledat Registr společenství vlastníků nebo Centrální registr.