Half

Red Alert 3

Hra Red Alert 3, nevím kdy vyšla ale myslím ž to není zas tak dlouho. Jednou jsem měl potíž nainstalovat na windows 7 hodně starou hru. Nedávno jsem se dozvěděl, že win 7 má nějakou funkci spustit v režimu xp to mám v záloze, ale myslíte, že mi bude hra Red Alert 3 na windows 7 bez problémů fungovat ?
Doplňuji:

564 děkuji, ale chte to Javu a tu já nemám a nechci ji zbytečně dávat do počítače, nemáte někdo spíš osobní zkušenost nebo tak ?

Odpovědi
anonym

http://www.sys­temrequiremen­tslab.com/cyri zadejte název hry a klikněte na Can You Run it
Doplňuji:
Javu opravdu nepotřebujete, vy jste asi nezkoušel to 2-hé tlačítko kde je program pro detekci.

rodier

RE3 v phode pod win7 musi chodit. Co se tyce Xp Mode – maji to jen Profesional verze Win7 a je to v podstate Virtual PC.