evusa

realitní makléř

co je to za práci? Co je podmínkou, že musíte umět, vědět a co musíte mít vystudované? Zajímá mě to, protože na to často nacházím dobré pracovní místa :)Ne, nejsem ještě ani na střední :D nehledám ani žádné zaměstnání, ale zajímá mě to :)

Nejlepší odpověď
marci1

Realitní makléř je osoba, která zprostředkovává prodej či pronájem nemovitostí.
Realitní makléři v České republice nemusí prokazovat žádnou odbornou ani jinou způsobilost. Jejich činnost spadá do tzv. volných živností.
Měli by mít ale jisté znalosti, zejména v základní znalosti právních předpisů.
http://www.no­vinky.cz/kari­era/163459-povolani-realitni-makler.html

Další odpovědi
Drap

Nemusí mít na to žádné vzdělání. Pokud se vyzná ve stavebnictví je to výhodou. Musí jen umět prodat.

Beer4Real

A doplním z vlastní zkušenosti že musíš mít pro úspěšné přijetí řidičák, vlastní auto, notebook, foťák a asi tak 20 tisíc do začátku, z kterých si budeš sama dělat inzerci.