Reakce lékařů na ošetření problému za který si může pacient svou nezodpovědností.

Otěhotněla jsem 8.týdnů po druhém císařském řezu. Neudělala jsem to schválně , ale stalo se a dítě si nechám. Narážím teď na neustálou neochotu lékařů , kteří nade mnou nevěřícně kroutí hlavou(v životě nikoho tak nezodpovědného neviděli a nejradši by mě celé náklady nechali zaplatit). A tak si říkám, co dělají třeba takoví chirurgové, kteří se úrazy z nezodpovědnosti zabívají každý den? Nebo třeba jak se chovají onkologové ke kuřákům? Nebo diabetologové k obézním? Opravdu i ostatní lékaři v jiných oborech se chovají takto k pacientům, kteří si svůj stav způsobili sami?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Je to samozřejmě vaše rozhodnutí, nečekejte ale pochvalu od lidí, kteří ví o co se jedná. Navíc když bude třeba, budete je volat na pomoc.

Další odpovědi:

Zlatý

je fakt, že někdy od lékařů slyšíme co bychom slyšet nechtěli, ale takto ohrožuješ jen sebe a své nenarozené dítě....hlavně, aby vše dobře dopadlo ....vím co říkám měla jsem 2 císaře sice 4 roky po sobě....

z toho co se u lékaře dozvím (hlavně sestry jsou někdy příšerně chytré :) vyberu co potřebuju, zbytek musím vypustit (asi natrénováno od tchýně :), jinak bych dost často s léky kupoval i silné uklidňující prostředky :-)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1605
Zlatý mosoj 1494
Zlatý marci1 1278
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 714
Zlatý quentos 713
Zlatý iceT 565
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.