milkyman

Ř.P.jeho odebrání

Doplňuji svoji otázku–Usnesení od soudu mám nabylo právní moci 22.1.2010-podle § 419 tr.zakona trest uložený přede dnem nabytí učínnosti tohoto zakona (trestního zákoníku)za čin který není trestným činem podle tohoto zákona,popř.jeho nevykonaný zbytek se nevykoná.Pokny jsem myslel že po celou tu dobu jsem neřídil -o odevzdáni Ř.p.tam nic není jen zákaz a ten sem dodržoval.

Odpovědi
Miroslavst

Tak mám takové tušení, že je to v suchu. to jen někdo nestačil vymazat záznam z evidence.
Já bych oponoval, že soudní rozhodnutí je víc než rozhodnutí ve správním řízení, pokud by se někdo uháněl tím, že ve správním řízení se trest stanovil dál.
Nikde není zmíňka o tom, že by bylo předáno ke správnímu řízení.
Já osobně bych od 22.1. řídil.