Pyšní se dnes ještě ženy svým tzv. bobrem, nebo už je to velmi nemoderní?

Dá se dnes ještě potkat?

Nejlepší odpověď
anonym

Na tohle ti asi žádná dáma tady neodpoví,jelikož by si ji pak každej s tímto bobříkem představil.
Některé již bobra ani mít nemohou,jelikož bobři brzo línají.

Další odpovědi
gecco

Dneska se da potkat uplne vsechno…
😉

anonym

Pýcha bude u toho, když ti nahlásí otázku, jak to udělal při mé odpovědi na podobné téma. Chceš vědět nick?

Klaproth

Potkat se to dá. Záleží kam chodíš.