Avatar uživatele
Bob2

Pyrotechnika – ohňostroj pro syna

Dobrý den, chtěl bych synovi udělat narozeninovou oslavu, jelikož slaví 10 let. Jsou to kulatiny, tak jsme s maželkou přemýšleli, čím ho překvapit. Bude tam mít hodně kamarádů ze školy a z kroužků. Napadlo nás, že bychom mu mohli udělat malý ohňostroj večer na zahradě. Určitě bude nadšený a děti také. Nemohl byste mi někdo doporučit nějakou prodejnu, kde by se o toto postarali a vše se mnou probrali? Bydlím kousek za Prahou, takže není problém dojet např. do Prahy. Díky moc

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3871 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
www

Odpoveď byla označena jako užitečná

Vyber si.

Zdroj: www.google.com/se­arch?nomo=1&q=Z%C3%­A1bavn%C3%A1+py­rotechnika+pra­ha&client=ms-opera-mini&channel=new&gws_­rd=cr&hl=cs&

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?beer Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
MarkettB

Udělat ohňostroj na narozeninové oslavě je fajn nápad. Taky jsme dceři dělali ohňostroj, když slavila 15. narozeniny. Když jsme s manželem a příbuznými přemýšleli, kde ohňostroj zařídit, tak jsme narazili na tuto stránku http://www.mar­thypyro.cz/ a tam nám sestavili ohňostroj podle našich požadavků, tak jenom takový malý tip ;) Jinak všecko zařídili a opravdu měl úspěch. Ráda doporučím nějakou firmu, tak vím, že splnila moje požadavky. :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Broukk

Ahoj, jasně, něco takového je dobrý nápad. My tohle děláme celkem běžně, teda.. manžel. On se vždycky rád vyblbne. Jenom teda my si nenecháváme dělat ohňostroje, ale kupujeme si kompakty. Což je docela dobré.. postavíme na zahradu, zapálíme aaa už jen koukáme :) parádní věc a děti z toho mají vždycky radost a máme tunu fotek. Luxusní zpestření. Dokonce to není ani moc drahé a jak jsem koukala na tu adresu výše, co tu někdo dával, tak je tam také mají a dokonce tam toho mají víc, takže parádní výběr.

před 3840 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Bob2

Dobrý den,

děkuji moc za reakce. Koukal jsem na odkaz a velmi mi pomohl. Kontaktoval jsem je, dá se tam vše domluvit, takže budu objednávat tam a mám to i blízko :) Mějte se krásně a přeji pěkný zbytek dne.

před 3867 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek