Kepler

Pustíte si ještě občas skupinu ABBA?

Já vím, už jsou to skoro hudební prvohory, ale trocha nostalgie nikoho nezabije. Je neuvěřitelné, kolik hitů ta skupina vyprodukovala. Mám neteř Hanu, které když jsem zazpíval „Hany, Hany, vstup do strany“, tak jí z očí sršely blesky.
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=7j6OI9TxqzI

Nejlepší odpověď
GM

Skupinu ABBA jsem nemusela nikdy. Ani když byla na vrcholu.

Další odpovědi
quentos

Ne, tu jsem si sám od sebe nepustil snad nikdy (možná jednou výjimečně jednu písničku, ale to bylo tak celý). Jsou tak vlezlí, že se to nedá.

dudu

Rád a poměrně často.

ten který je

Zaměřením jsem spíše rocker,ale ABBA mě nikdy neurazila.Ve své době byla ABBA takovou první superskupinou pocházející ze Švédska.

Kelt

Ano. Dokonce jsem měl kytaru, kterou jsem nazval Aneta po té blondýně. A mám jejich nahrávky a občas si je pouštím. Jednou jsem byl v Praze na jejich koncertu, ale ty písně měly jinou úpravu než jsem byl zvyklý, takže to bylo trochu jiné.

Outsider

Tahle kolotočárská parta nikdy nesměla přes práh našeho domu!

Ametyst

Ne, mám jiný výběr. Ale dobře jsem se bavila u filmu Mamma mia. 🙂

Rokio

Vím, že tato hudební skupina existuje, ale neposlouchám ji.

JežíšKristus

Sám ji vědomě nevyhledávám, ačkoliv poslouchám i starší interprety, než je ABBA. Rodiče však ABBu občas dodnes poslouchají. Určité oživení skupiny přišlo s filmy Mamma Mia. Třeba vydají další film, a opět se zvedne této skupině popularita.

Tabea

Ano, jejich písničky jsou dobré a čas od času si je poslechnu.

Hlada

Ano. V době, kdy byla ABBA na vrcholu, měli u nás nejlepší muzikanti a kapely zákaz. Byla to zoufalost. Kapely se rozpadly, mnozí emigrovali a to, co produkoval např. Sodoma s Čechem, se poslouchat nedalo. ABBA a Bonney M bylo v rádiu jedné poslouchatelné. Proto je mám i po téměř půj století rád.

Malvína

Ano, občas si pustím.

Arne1

Ano. Přináší to dobrou náladu.

Emefej

Ne. Tohle jsem nikdy neposlouchal.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.