Zlatý

Působí na vás písně Karla Gotta jako ohrané?

Ředitelka zpravodajských služeb ČR uvedla, že Gotta a zpěváky z minulé éry už nehrají, diváci si je nepřejí.

Gott dělá v rádiu diskžokeje, vrátil se ke své zálibě v mládí..

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Vždy jsem si říkala,že je to divný,ale jeho oblíbenost je jistá.jako zpěvák moji generaci asi moc nebral,my pásli po zahraničních skupinách(Beatles, Stouni. . )Přednost bych dala vždycky Bobkovi před Gottem,ale nevadí mi.Když muž se ženou...tak ta mi někdy už lezla krkem.Byla prostě všude.

Další odpovědi:

Zlatý

Určitě ne. Jen se mi některé líbí víc a jiné míň.
A jeho a podobné písničky, hlavně ty starší mají melodii. To se dá o dnešních písničkách říci už méně často.

Zlatý

já ho měla ráda od jeho začátků už jako holka a mohu si ho poslechnout stále, zvlášť některé písničky .
Že bych ho ale poslouchala od rána do večera to ne. Prostě nevypnu rádio ...když zpívá.

Zlatý

Vždyť už taky není žádný mladík na nějaké ejchuchu. Jeho výdrž ale určitě svědčí o kvalitě, nebo přinejmenším o dobře pojatém a naplňovaném podnikatelském záměru.

Zlatý

Nepůsobí nijak neposlouchám tento druh hudby.Tu stanici taky neposlouchám.A písničky a i Karla Gotta sem nikdy nemusel.

Stříbrný

Tak já mám ráda staré zpěváky a zpěvačky (např. Zagorová, Neckář apod.), ale Gotta jsem nikdy nemusela a jeho písničky mi nic neříkají a vlastně ani jeho hlas ... Neckář je podle mě lepší. Toť můj názor.

Zlatý

Řekla bych,že na mě nijak nepůsobí,Karla Gotta jsem nikdy nějak extra nemusela,ale až jednou odejde do pěveckého nebe,takto bude docela nářez a myslím,že dost fanynek to složí.
Já jsem z toho ročníku,kterého Karel Gott trochu minul.

Stříbrný

Jak které. Písně konce 70. let mám docela rád a kupoval jsem si všechny jeho desky, ale ty novější už mi nepřipadají tak skvělé - až na nějaké výjimky, ale v podstatě mi nevadí.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4392
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2268
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1547
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1520
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.