izie999

Pupínky (potničky)

Mam na rukách takové pupínky prý jsou to potničky.Co na ně pomáhá?A existuje nějáká prevence?

Nejlepší odpověď
kropitko

Není to něco jiného,třeba alergie na sluníčko?? Potničky se zrovna na rukou moc nevyskytují.

Další odpovědi
anonym

Vzdycky jsem si myslela,ze potnicky postihuji kojence,novoro­zence.to se ma omyt hermankem a zasypavat slabe detskym pudrem.Vy uz ale umite psat,tak bych to tipovala na jinou vyrazku,nedej boze zardenky,zakozka svrabova,v lepsim pripade alergie na neco..ovoce .

Michal

Většinou pomáhá tekutý pudr,odstraňuje nepříjemné svědění.Lék proti Alergii,pozor léky tohoto typu tlumí a proto není dobré je užívat před jízdou a prací,která vyžaduje rychlé rozhodování.např Dithiaden,ten je na předpis,ale v lékárně Vám poradí i léky bez předpisu.Stálo by za to,nechat se vyšetřit na kožním oddělení.

panenka

Já na potničky používám INFADOLAN.

anonym

DOBRÝ DEN.NAPROSTO SOUHLASÍM S PANEM MICHALEM.
ZDRAVÍ VÁS ---ZAJ-PO

Zdroj: ZNALOSTI

Wanny

Mám vyzkoušené OK Gel, OK Balsam, Emulips,napište mi na můj mail Wanny211@email.cz nebo koukněte na mé webovky a najděte si OKG Family. mohu poslat, poradit.

Zdroj: www.trvaly-prijem49.affi­liateweb.cz