zzzzz

Půjdete volit do Evropského parlamentu?

Víte o nějakém českém zájmu, který by tam ti naši voleni zástupci v náš prospěch prosadili???

Všem předem dík za odpověď:-)))

Nejlepší odpověď
anonym

Nepůjdu.
Nechci ´podporovat´ existenci tohoto orgánu ve stávající podobě.

Další odpovědi
Drap

Nejsem příznivcem EU, ale i přes to k volbám půjdu

anonym

Nepůjdu,vždyt to nemá pranic cenu pro nás pro všechny,
prachy lítaj někde jinde,jen ne u nás.

jirkajirka

Chodím jen k volbám do obecního zastupitelstva.

Sůwa

ANO, ANO

anonym

Volit do EP nepůjdu, mám to kapanek z ruky, ale jdu volit do volební místnosti svého zástupce, který se bude pak divit, že nějaký volič ho bude otravovat se spoustou otázek.