Půjdete se podívat na korunovační klenoty?

10.-19. května t.r. Kolikrát jste je už viděli? Povedlo se mi 3x, z toho jednou jako VIP jen v 5 lidech. Tak blízko jsem jim už nebyl a nebudu nikdy, dělilo jen sklo.

Odpovědi:

Zlatý

Ještě jsem je neviděla a docela mě to láká, tak to plánuju.
Prosím, kde najdu info, kde přesně se vystavují, vstupné atd. Díky.

Stříbrný

Kdysi jsem je 1x viděla a vzhledem k frontám bych to teď už neustála, takže nepůjdu

Stříbrný

Osobně mi je nějaký kus zlata ukradený, šel bych se na něj podívat, kdyby byl někde u nás na vesnici, ale dál ani krok.

Diskuze k otázce

anonym

Terry, Vstup na výstavu nazvanou České korunovační klenoty - symbol českých dějin uprostřed Evropy budou mít lidé zdarma, budou si však na ni zřejmě muset vystát frontu. Organizátoři po zkušenostech z minulých výstav odhadují, že se na vstup bude čekat až pět hodin.

Na výstavu se lidé dostanou od Starých zámeckých schodů přes Jižní zahrady a Býčím schodištěm ke vchodu do Starého královského paláce. Vzhledem k tomu, že maximální denní kapacita výstavy bude asi 5 000 návštěvníků, dostanou se na ni asi pouze někteří zájemci. O tom, kteří to budou, se rozhodne kolem 11:00, kdy zaměstnanci Hradu uzavřou bránu do Jižních zahrad. Šanci zhlédnout expozici budou mít jen ti, kteří již budou v areálu Hradu.

Návštěvníci čekající ve frontě budou mít k dispozici toalety i občerstvení, na informačních panelech si budou moci přečíst texty o korunovačních klenotech a jejich historii. http://www.ceskatelevize.cz/… a taky třeba http://prazsky.denik.cz/…

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4390
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2268
Zlatý annas 1827
Zlatý quentos 1547
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1520
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.