půjdete se podívat na dny Nato na Mošnov?

Nejlepší odpověď
kropitko

NE, bydlí tam bývalí příbuzní,nerada bych je potkala. No a taky je to dost z ruky a manžela to moc neláká a sama nechci.

Další odpovědi
quentos

NA TO? Podle toho NA CO ;{)> … bylo by to lákavé, ale Ostrava je daleko a navíc mám inkriminovaný víkend v Brně turnaj, v sobotu za sebe kvalifikační a v neděli za družstva, budu ve scrabblu jako obvykle reprezentovat Východní Čechy

anonym

Přilákaly by mě vojenské stíhačky.

Hudler

Rád bych šel v sobotu 🙂 Doufám, že vyjde počasí 🙂

Miroslavst

Určitě bych přijel, ale nevím v kolik to začíná. To abych věděl, v kolik mám na pincku vyjet :D

panenka

Ráda bych se šla podívat ale máme Hody tak se u nás bude juchat a pude se na kolotoče.
Máš pěknou fotku kolegyně 🙂

oskar

Mám to v plánu hlavně,aby vyšlo počasí.Dnes vam všem přeji hezký den.

nabubindes

ne! jako bývalého důstojníka navedení by to mohlo zajímat, nejsem militaristicky založený vše vojenské pro mně skončilo odchodem z armády! byly by i připomínky tvrdšího rázu, ale nechám si to pro sebe, vím proč!