simir7

Půjčka od lichvářů.

Dobrý den.Půjčil jsem si peníze od lichvářů.Ted už platím jenom úroky a několikrát mi napadli i moji rodinu.Múžete mi poradit co mám dělat?Je podezření že někteří policisté z města by se mohli stěma lidma znát.Děkuji za odpověd.simirecek.

Nejlepší odpověď
kenyrts

tady je každá rada drahá,ale mrkněte sem:

Zdroj: http://www.rpuj­cky.cz/lichvar­ske-pujcky/

Další odpovědi
panenka

pokud řádně platíš zajdi si za advokátem dolož mu veškeré řádné splátky a řekni mu tvůj problem a uvidíš že ti poradí

standa

Je to obtížné rozhodování a zároveň není ani levné, ale JEDINÁ šance jak se rozumně se situací vypořádat, je navštívit advokáta (zaplatit přiměřené peníze) a nechat si vypracovat ŽALOBU na zpochybnění ´lichvařské´ půjčky. POdle mého názoru máte velkou šanci na úspěch…

Simona87

Ahoj všichni 🙂 Chci se s Vámi podělit o zkušenost. Pokud Vám, jako mě chybí peníze a nevíte, co s tím.. Zkuste stránku http://www.pe­nizeprolididnes­ka.cz/a/cb2 , která nabízí až 8.000Kč na 30 dní bezúročně. Já jí dostala a hodně mi to pomohlo 🙂

slovan22

Můžete mi poslat číslo nebo kontakt na ty lichváře,potřebuju nutně peníze a už nevím kde je sehnat.
Martin.moskvan@seznam.cz,602643772