Půjčka 200 tisíc, pracuji v Německu. Poradíte?

Zdravím, potřeboval bych půjčku 200 tisíc korun. Mám asi šest půjček, je to hodnota celková asi 200 tisíc korun, chci to všechno splatit, bohužel jsem v nebankovním a bankovním registru. M§žete mi poradit, jak se oddlužit? Jestli to někdo nabízí a kde? Potřeboval bych nutnou pomoc. Pracuji v Německu a smlouva je Německá a když zajdu do banky, chtějí přeložený a ověřený doklad o příjmech a ještě jeden papír, jenže to zase stojí peníze a nevím, zda -li mi ta půjčka bude poskytnuta. Neznáte nějaké banky, nebankovní půjčky, lichváře nebo koho, jak to si půjčit a dostat se z toho. Děkuji moc za radu :(

Pomoc :(

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Mňo...
Hlavně nesmíš lhát...
http://www.odpovedi.cz/…
:-P

Další odpovědi:

Stříbrný

A nechtěl bys nejdřív na rok do vězení? Tam si taky vyděláš - odhaduji, že takových pět set měsíčně platí, takže pobuď dobrovolně deset let, a pár tisíc budeš mít...:DDD(ty trolle:DDD)

Stříbrný

Budeš-li uvádět nepravdivé údaje a vymýšlet si,
nezískáš půjčku, pomoc ani radu.

"Hoď" sem bezchybně text té německé smlouvy,
s Agnetou (doufám, že se připojí) ti ji přeložíme…

Co blbneš?
Nauč se psát pravdu jako já,pak tu budeš stejně oblíbenej jako já.

Zlatý

Když nevíš, kolik máš půjček, tak se nediv, že jsi v registru. Určitě si v Německu vyděláš více než u nás, tak by to nebyl až takový problém splátky umořit. Nemáš už na krku exekutora? Pokud ano, je to velice špatné, pro tebe. Jistě, jsou i tací, kteří ti půjčí, třeba i na směnku, ale uvědom si, že celková suma bude značná ke splácení. Vytloukáš klín klínem a to není dobře. Máš-li rodinu, dobré kamarády, vysvětli jim svůj problém a možná ti pomůžou. Od Jugara nic neočekávej dobrého, ten lže, jak když tiskne. P.S. Na odkazy jsem se raději nedíval.

Diskuze k otázce

Zlatý

barbakan

Jugare, samochvála smrdí!!!

Milanpech

Vyzkoušejte Finemoney http://www.uver-jednoduse.cz/… s nimi naleznete společnou řeč.

Zajímavé otázky v kategorii Finance a podnikání

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Finance a podnikání

Zlatý Drap 690
Zlatý mosoj 417
Zlatý gecco 242
Zlatý Hlada 239
Stříbrný ivzez 212
Zlatý standa 200
Zlatý hanulka11 179
Zlatý ReHu 172
Zlatý led 156
Zlatý panenka 153

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.