Avatar uživatele
Gymplak

Půjčka 200 tisíc, pracuji v Německu. Poradíte?

Zdravím, potřeboval bych půjčku 200 tisíc korun. Mám asi šest půjček, je to hodnota celková asi 200 tisíc korun, chci to všechno splatit, bohužel jsem v nebankovním a bankovním registru. M§žete mi poradit, jak se oddlužit? Jestli to někdo nabízí a kde? Potřeboval bych nutnou pomoc. Pracuji v Německu a smlouva je Německá a když zajdu do banky, chtějí přeložený a ověřený doklad o příjmech a ještě jeden papír, jenže to zase stojí peníze a nevím, zda -li mi ta půjčka bude poskytnuta. Neznáte nějaké banky, nebankovní půjčky, lichváře nebo koho, jak to si půjčit a dostat se z toho. Děkuji moc za radu :(

Pomoc :(

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: annas

Zajímavá 0 před 3124 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
gecco

Mňo…
Hlavně nesmíš lhát…
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/potrebuji-pujcku-student
😛

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Agneta

A nechtěl bys nejdřív na rok do vězení? Tam si taky vyděláš – odhaduji, že takových pět set měsíčně platí, takže pobuď dobrovolně deset let, a pár tisíc budeš mít…:DDD(ty trolle:DDD)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ivzez

Budeš-li uvádět nepravdivé údaje a vymýšlet si,
nezískáš půjčku, pomoc ani radu.

„Hoď“ sem bezchybně text té německé smlouvy,
s Agnetou (doufám, že se připojí) ti ji přeložíme…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Co blbneš?
Nauč se psát pravdu jako já,pak tu budeš stejně oblíbenej jako já.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Když nevíš, kolik máš půjček, tak se nediv, že jsi v registru. Určitě si v Německu vyděláš více než u nás, tak by to nebyl až takový problém splátky umořit. Nemáš už na krku exekutora? Pokud ano, je to velice špatné, pro tebe. Jistě, jsou i tací, kteří ti půjčí, třeba i na směnku, ale uvědom si, že celková suma bude značná ke splácení. Vytloukáš klín klínem a to není dobře. Máš-li rodinu, dobré kamarády, vysvětli jim svůj problém a možná ti pomůžou. Od Jugara nic neočekávej dobrého, ten lže, jak když tiskne. P.S. Na odkazy jsem se raději nedíval.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Jugare, samochvála smrdí!!!

před 3124 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Milanpech

Vyzkoušejte Finemoney http://www.uver-jednoduse.cz/fi­nemoney/ s nimi naleznete společnou řeč.

před 2948 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Finance a podnikání