Lukasy

Jak nejrychleji vydělat milion?

Nejlepe legalni věci a praci se mi to jen tak nepovede když nepujdu dělat politika nebo nějakeho ředilele.

Nejlepší odpověď
Bedy

Podívejte se, můžu Vám říct, že politika taky není žádná lehárna, zkuste si dělat „blbýho“ zastupitele středně velkého města. Opravdu to není jen o zvedání plácačky jestli jste pro/proti nebo se zdržujete…

Jak nejrychleji vydělat milion? No opravdu hloupý dotaz. Zkuste přijít s něčím originálním (ale ne zas s nějakou blbinou), založte si firmu a milion máte za chvíli. Může Vám k tomu pomoci pořad ČT Den D a jeho investoři. Myslím si, že se plánuje další řada.

Člověk, aby byl prezidentem, tak musí mít věk aspoň 40 let – a to asi podle úrovně dotazu Vám není, musí mít něco za sebou. Když vidím, jaký lidi kandidujou… ten provokativní avatar, jízlivá madam, co má řasy, že by s tím mohla ovívat sultána a lidi co se pokoušeli – no comment – ten věčný Don Quijote s rusko-českou fízlokracií, apod. Opravdu no comment.
Senátor – taky je potřeba mít aspoň 40 let…
No vůbec být politikem – člověk to musí mít v sobě, jinak do vrcholný politiky (a politiky obecně) by neměl lézt.
Krásného Silvestra.

Další odpovědi
terry

Jak píše Hlada – opustit zaměstnanecké myšlení. Zaměstnanec vždy dostává jen tolik, kolik majitel, šéf uzná za vhodné.
Jak píše pusinka 50, pouhé akademické vzdělání, i když je sebelepší ti také peníze nepřinese.
A jak píše Mistr – není MLM jako MLM. A je v dnešní době potřeba zjistit o co go. Co nabízí atd.
A…vydělat milion se dá, ale je otázka, jestli ho potřebuješ na něco konkrétního, nebo jestli ho chceš na žití. To pak nic neřeší. peníze se utratí hnedle.
Je mnohem lepší se naučit peníze vydělávat a mít stálý přísun. A i to je potřeba se naučit, neb nikdy nic není zadarmo. Jen se to někdy neplatí penězi ale třeba prací, studiem atd.
A je taky důležitý vědět, kdy ten milon chcš nebo potřebuješ. Aby se podle toho dal naplánovat průběh získávání Kč. Prostě kde začnu a kam a kdy se chci dostat.
S tím souvisí taky to, že potřebuješ vědět, od koho se můžeš učit, jak ty prašule vydělat.
Od souseda, který pracuje v Tescu a je spokojený se toho asi moc nenaučíš a v televizi nebo sezením u PC taky ne.

Hlada

Jde o to, kolik budeš do výdělku investovat a do jak vysokého rizika půjdeš. Hrubý zisk jeden milion za rok má třeba obchod, který prodává zboží s 30% marží a denní tržbou 13 tis Takových obchůdků jsou v republice stovky, možná tisíce a to bezesporu není nijak zvlášť výnosný způsob podnikání. Hlavně to chce opustit zaměstnanecké myšlení a jít do toho s vlastním umem, vkladem a na vlastní riziko.

pusinka50

Já myslím, že kdyby na tuto otázku někdo z nás znal odpověď, tak už jsme tu všichni milionáři! Tak raději študuj, ať se třeba na nějakého výše postaveného managera časem někdy dostaneš!

Děda Louda

Tůdle, nepovím. Když ti to řeknu, za chvilku se to rozkecá, naroste nekalá konkurence a já se opět ocitnu ve frontě na ÚP.

honza19hk

Kandiduj na prezidenta:-)

nicméně třeba jako ředitel nějaké velké společnosti. Nejlépe zahraniční,nebo jako majitel určitých webů. Kolik myslíš že vydělává majitel FB? určitě velmi hodně.

Hykam

Zvedni zadek od PC a běž něco dělat, tady na odpovědích ho nevyděláš.

Mistr

Multilevel marketing (MLM) – pokud jsi člověk kterej něco chce změnit a půjdeš si za tím tak to změníš. Dyžtak mi napiš na mejl: microfox@seznam.cz