Sezam1

Je někde na internetu bezplatný online či po emailu psycholog či psychiatr?

Dobrý den, je někde na internetu bezplatný online či po emailu psycholog či psychiatr? Poradí někdo nějakou stánku, kde opravdu poradí a odepíšou? Nebo je tu zde nějaký? Všude když se chcete objednat k tomu, co platí stát, tak je čekací lhůta až 2 měsíce. Mockrát díky za každou radu či konzultaci.

Nejlepší odpověď
nyjono

Po internetu ti těžko někdo poradí. Je to anonymní zdroj a tak to nemůže fungovat.
Max nějaké ovecné doporučení.
Psycholog i psychiatr pracují indivindy a řeší konkrétní potíže.

Další odpovědi
Edison

Další co chce všechno zadarmo… Co čekáš za služby zadarmo? Jakou kvalitu?

ivzez

Neexistuje žádná internetová stránka, kde by Vám opravdu poradil
psycholog. Přes internet obdržíte jenom obecné rady, případně Vás
nasměrují, kam se můžete objednat → ovšem pozor, většinou půjde
o placeného psychologa, který nemá smlouvy se zdravotními pojišťovnami.
Kolikrát ani nepůjde o klinického psychologa, ale spíše o jakéhosi kouče.

Chcete-li psychologa přes pojišťovnu, budete si muset na první termín počkat. Další bude možný přibližně po měsíci. Kdyby Vám taková frekvence nestačila, musela byste si najít placenou službu (pojišťovna hradí jedno sezení měsíčně).

yuko

Zkuste psychologa na Lince duvery

Zdroj: http://www.psycho­portal.cz/lin­ky-duvery

Mc Merkurion

… vo jednom zde na poradně bych věděl (ale to ti poraděj už i v hospodě líp) …

… na co si ztěžuješ na dva měsíce, ty jsi asi nikdy nebyl u doktora co ??? : ortoped, čekačka 4–5 měsíců, a zubař ??? … to je člověk vůbec rád, že ho sežene …