CzechPJ

Znáte někdo dobrého psychiatra z Prahy, který se zaměřuje na léčbu závislostí?

Dobrý den, znáte někdo dobrého psychiatra z Prahy, který se zaměřuje na léčbu závislostí? Popř. cena za sezení.

Díky za tipy.
Doplňuji:
Jedná se o problém s gamblerstvím pro mladého kluka do 25ti let.

Nejlepší odpověď
ivzez

Znám jich více, nejen pana Nešpora,
který se v léčbě samozřejmě projevuje jinak,
než jak je znám z médií.

Cena ve většině případů závislosti na drogách nebo alkoholu: 0 Kč
(Léčbu závislosti hradí zdravotní pojišťovna.)

Jiné to může být při léčbě závislosti na nikotinu,
tam si pacient (pokud vím) hradí substituční léčbu.

Existují i soukromí terapeuti,
tam byste musel ceny vyhledat na jejich webech.

Pokud chcete konkrétní tipy,
doplňte o jakou závislost
(na jaké látce) jde.
Doplňuji:
A bylo by dobré uvést,
jestli to má být pro ženu, muže
nebo mladistvou/mal­distvého.

Další odpovědi
zjentek

nechcu být moudrej (to bych si tady nedovolil), ale není jednodušší to utratit za to, na čem seš závislá?
Doplňuji:
ne tak to ne! Napřed jsem myslel, že seš závislej na sexu, nebo tak něco, ale hrací skříňky nepodporuj- nebuď dárce! Stejně je vlastníkem nějakej parchant nebo jinej taxikář či policajt .takový chceš krmit?
Já bych to dělal tak, že bych si vybral důvěryhodnou osobu v mém životě a té bych dával všechny své finance s tím, že by ta osoba všechno věděla a měla by přikázáno mi za žádných okolností z těch peněz nic nevydat, i kdybych na kolenou prosil. Prostě řekneš, Bětko vem to k sobě, já to stejně prohraju. No a když máš absťák a přiběhneš za Bětkou, tak vona ti odvětí- vypadni, stejně to prohraješ. Osobně bych zvolil nějakýho Bedřicha než Bětku, protože jistota, že při absťáku můžeš dostat do držky, jenom navýší tvůj kapitál.
A jak dlouho má takový spoření trvat? Prostě dlouho, pořád, třeba až do smrti- životní potřeby ti prostě musí nakupovat někdo druhej ..spolehlivej ..někdo, o koho se můžeš a CHCEŠ opřít ..bedřich!

Nazdar Bazar

1 Nejprve bych ti pogratuloval k nadpisu.
2 Nesdělil jsi závislost
3 Tady zřejmě závislé(krom závislosti na tomto serveru) nenajdeš.

Co se týče dobrého psychiatra hned se mi vybavil primář Nešpor. Ten tě vyléčí smíchem.

ivzez

Pro 25letého gamblera bych doporučila:

PL Bohnice, primariát 5, AT muži
Primář: MUDr. Karel Nešpor, CSc.

E-mail:
karel.nespor@bohnice.cz

Web:
http://www.plboh­nice.cz/o_nemoc­nici/organiza­ce_nemocnice/pri­mariaty_a_sta­nice/primariat5/cz

ivzez

Ke stažení
Seznam AT (alkohol, drogy) Praha z roku 2010 (formát DOC, 67 kB):
http://www.pra­ha.eu/public/30/5c/c­5/760352_62687_AT_am­bulance_2010.doc

anonym

Pánové Zjentek, NazdarBazar – vaše odpovědi mi vhánějí slzy do očí a nutí mne smát se nahlas…
😁

zjentek

jako čemu :o ..myslím čemu jako proč

anonym

…„ale není jednodušší to utratit za to, na čem seš závislá?“…
😁
Je. Akorát ne psychiatr by asi byl levnější…
😉

zjentek

tož dobra rada nad zlato ni ?)