Psi prý poznají,když „někdo žere“ psy?

Tedy – ne bych se připravoval.
Ale jiný kraj....... V Číně – třeba – se chovají bernardýni právě proto.
Už jste někdo pojedl raťafáka?

Nejlepší odpověď
ten který je

Říká se to.Častokrát jsem vypozoroval že psi reagovali podrážděně v MHD na lidi kteří byli opilí nebo na bezdomovce.Jinak si nejsem vědom že bych někdy jedl psa.Doufám že ani v čínské restauraci.:-)

Další odpovědi
mosoj

Ajta, ajta . Kdo ví co to ten řezník u nás prodává. Sousedův pes mě může sežrat.

elektrikář

Viděl jsem záběry z psí farmy v Číne mněli je tam v klecích ve výkrmu jako u nás slepice.Pro nás je to dost nepřijatelné.
Vychází to z možností a tradice jak získat potraviny.

vecernice

Já si myslím,že to poznají.Tady byl jeden takový pán tímto prohlášený a ten,když šel po ulici,tak se mohli všichni psi zbláznit.Já osobně to považuju za naprosté barbarství-zabít a sníst psa.Dělá se mi z toho špatně a díky takovým ,,lidem"jsem se dopracovala k tomu,že u nikoho nejím maso/jen co jistě poznám/protože nikomu nevěřím.Radši budu hladem.