Pokročilý

První pomoc při nachlazení - rady:-)

Ahoj, něco na mě leze. Potím se, jsem celkem unavená. Takový ten pocit, že víte že za 2 dny budete vyřízení. Nemáte nějaký osvědčený rady, co pomůže, aby zítra bylo líp?:-) Děkuuujiii

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Další odpovědi:

Zlatý

teplý čaj a postel s doprovodem televize/rádia, poř. notebooku/tabletu/smartphonu

Bronzový

Teplo,horké nápoje a peřina.

Zlatý

2 acylpyriny,vit.C,teplý čaj a zabalit se do deky,pod peřinu a vypotit!

Bronzový

Tak na tyhle věci zabírá Aspirin, já osobně tedy používám Tabletky "Trigrip". Po zapití už je mi líp a dokonce se i uzdravím, tedy pokud to teprv začíná. Jinak horký čaj s citrónem a medem, nejlépe vymačkat celý citron. Zalézt do postele a potit se, potit se a potit se :-))

Zlatý

Já s tím bojuji přes půl roku (proto taky jsem dost často na odpovědích - dřepět u PC mne tak neničí jakobýt v práci). Takže věřte, že je to jen obyčejné nachlazení, ne nějaká potvora na kterou doktoři nemohou přijít kde schovaná a proč se jí nezbavím natrvalo, jen utlumím na několik týdnů.
tedy, ještě jsem nezkusil rum a podobné léčení. Asi o Vánocích - pokud zas nedostanu kvanta prášků, začnu s lidovou českomoravskou medicínou. Třeba potom všechny dárky uvidím dvakrát a budu mít tak dvojnásobnou radost.

Pokročilý

Ještě žiji a také dýchám, ale činím přesně obráceně než je všeobecně doporučováno.

Diskuze k otázce

Bradka

Já doporučuji zalézt do postele uvařit si zázvorový čaj s citrónem a medem, vzít si k tomu paralen a do nosu stříknout bylinný spray Rymastop, doporučení mé maminky a víme, že maminky mají vždycky pravdu  Tak ať jsi brzo fit

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1609
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1281
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 715
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 566
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.