První návštěva u gynekologa...

Příští týden jdu na první prohlídku ke gynekologovi a chtěla bych se zeptat jestli když si budu přát antikoncepci tak jestli mi ju předepíše hned a nebo jestli budu muset ještě na nějákou další kontrolu pak a po kterém dni to začne působit na tolik že nemusíme s partnerem používat už kondom? Jo a ještě jsem se chtěla zeptat jestli ta první prohlídka nebude bolet?:X bojím se :X..Děkuji předem za několik odpovědí :D:))

Odpovědi:

Zlatý

Prohlídka nebolí, jen musíš být v klidu a mít uvolněné svaly.
HA působí hned od první tablety, když ji začneš brát v první den menst. cyklu.
Ale doktor ti ji rozhodně nepředepíše hnedka, nejdřív musíš na krevní testy. Ale hned na první návštěvě se s doktorem můžeš domluvit, jaká by ti vyhovovala, pak si skočíš k sestřičce na odběr a až budou výsledky, tak si jenom skočíš pro recept. Ale mám dojem, že od letošního jara holky do 18 let let potřebují souhlas rodičů.

Zlatý

Nic ve zlém, ale partner by kondom měl užívat i když budeš brát prášky. Chráníte se i proti zánětům a dalším nemocem. A pokud jste studenti - antikoncepce ženy je podstatně nákladnější než odpovědná prakticky stejně účinná antikoncepce u muže. A jen výjimečně partner své partnerce na HA přispěje - zpravidla si vše hradí sama. "Latex" selže prakticky ve stejném % jako prášky. A pokud selže, tak je to víc špatným zacházením, než vadou výrobku
A pokud nemáš partnera prakticky každý týden na milování, tak budeš zatím zbytečně zatěžovat tělo hormonálními léky.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 601
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.