nikeroska

průkazka vysokoškoláka (kreditní karta) jako potvrzení o studiu?

Potřebuji potvrzení o studiu, stačí mi kartička, na které je fotka, datum, a napsáno že jsem student? Nebo musím mít potvrzení o studiu??

Odpovědi
Drap

Záleží za jakým účelem potřebuješ potvrzení. Pokud je to třeba při vstupu do muzea na uplatnění slevy, tak stačí karta, pokud je potvrzení třeba pro účtarnu na přiznání přídavků, musí být potvrzení o studiu

quentos

Bohužel obvykle je požadováno skutečně klasické papírové potvrzení o studiu, které Vám vydají na studijním oddělení. Kartička totiž nemusí být aktuální (mohla jste studium třeba včera zabalit), kdežto na studijním o tom, zda jste aktuálně stále studentkou, přehled mají.