ariel21

Průběh dražby

Držba má ale proběhnout v pondělí pokud já do pondělka nesložím sumu kterou jsem uvedla tak jsem asi bez baráku a já ty peníze nemám a to jsem se dozvěděla včera že dražba je v pondělí

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Nezlobte se na mě, ale to jste se dozvěděla až včera, že dlužíte 81.000,–Kč?
Pokud vlastníte barák, musela jste s tím počítat už při platebním rozkazu, který jste určitě už obdržela dříve. Nyní jen věřitel podal návrh na exekuci.
Já osobně pokud bych vlastnil barák-nemovitost, tak bych to řešil dřív. Já vím, lehce se to mluví, ale opravdu zde není co radit.