Prováděli jste "skopičiny"?

Mejdany......Ve 2 -ve 3 v noci,mejdan opravdu žil - volávalo se.Podle tel. seznamu.Náhodně.
Všichni kupodivu spali,takový člověk nejlépe ocení,když se mu představíte jako Zoologická zahrada a vybídnete jej,aby si napustil vanu,že k němu vezete hrocha.
A tak se člověk o sobě dozvěděl spoustu zajímavých věcí.
Také jste byli vtipní?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Jo to byly časy, chodívala jsem domů kolem páté ráno, jako myška, abych rodiče nevzbudila. Dokonce jsme i po těch lidech volali, většinou z budky za 1.-Kč.

Další odpovědi:

Zlatý

Když si vzpomenu jaké mejdany byly vždy když mí rodiče odjeli na dovolenou,tak mi je především líto sousedů. Muzika, holky, pití. Párkrát se s námi zůčastnil mejdanu tehdá i jeden děda z hospody kterému bylo 75 let a my jsme mu dali starou jeans bundu na které byla britská vlajka.Samozřejmně když jsme ráno vyšli takto na ulici,netrvalo dlouho a stali jsme se středem zájmu soudruhů z veřejné bezpečnosti.:-)

Stříbrný

Polovinu toho,co jsem prováděl,ani rodiče nevěděli.Dnes jsem usedlý a začínám vzpomínat.To stárnu,že?

Bronzový

Jak "prováděli", ještě žijem tak provádíme dál :-D

Bronzový

Jak říká Dagry,ještě mě to pořád bere.Ale z tou zoologickou je to dobrý.To ještě musím vyzkoušet.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Kultura a společnost

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 3363
Zlatý Drap 1797
Zlatý led 1452
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý quentos 1113
Zlatý marci1 1080
Zlatý vagra 799
Zlatý mosoj 798
Zlatý gecco 714
Zlatý iceT 653

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.