Avatar uživatele
anonym

Prováděli jste „skopičiny“?

Mejdany......Ve 2 -ve 3 v noci,mejdan opravdu žil – volávalo se.Podle tel. seznamu.Náhodně.
Všichni kupodivu spali,takový člověk nejlépe ocení,když se mu představíte jako Zoologická zahrada a vybídnete jej,aby si napustil vanu,že k němu vezete hrocha.
A tak se člověk o sobě dozvěděl spoustu zajímavých věcí.
Také jste byli vtipní?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? panenka, annas před 4980 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
BEAES

Jo to byly časy, chodívala jsem domů kolem páté ráno, jako myška, abych rodiče nevzbudila. Dokonce jsme i po těch lidech volali, většinou z budky za 1.-Kč.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ten který je

Když si vzpomenu jaké mejdany byly vždy když mí rodiče odjeli na dovolenou,tak mi je především líto sousedů.Muzika,hol­ky,pití.Párkrát se s námi zůčastnil mejdanu tehdá i jeden děda z hospody kterému bylo 75 let a my jsme mu dali starou jeans bundu na které byla britská vlajka.Samozřejmně když jsme ráno vyšli takto na ulici,netrvalo dlouho a stali jsme se středem zájmu soudruhů z veřejné bezpečnosti.:-)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Michal

Polovinu toho,co jsem prováděl,ani rodiče nevěděli.Dnes jsem usedlý a začínám vzpomínat.To stárnu,že?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dagry

Jak „prováděli“, ještě žijem tak provádíme dál 😁

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vecernice

Jak říká Dagry,ještě mě to pořád bere.Ale z tou zoologickou je to dobrý.To ještě musím vyzkoušet.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek