Prováděli jste „skopičiny“?

Mejdany......Ve 2 -ve 3 v noci,mejdan opravdu žil – volávalo se.Podle tel. seznamu.Náhodně.
Všichni kupodivu spali,takový člověk nejlépe ocení,když se mu představíte jako Zoologická zahrada a vybídnete jej,aby si napustil vanu,že k němu vezete hrocha.
A tak se člověk o sobě dozvěděl spoustu zajímavých věcí.
Také jste byli vtipní?

Nejlepší odpověď
BEAES

Jo to byly časy, chodívala jsem domů kolem páté ráno, jako myška, abych rodiče nevzbudila. Dokonce jsme i po těch lidech volali, většinou z budky za 1.-Kč.

Další odpovědi
ten který je

Když si vzpomenu jaké mejdany byly vždy když mí rodiče odjeli na dovolenou,tak mi je především líto sousedů.Muzika,hol­ky,pití.Párkrát se s námi zůčastnil mejdanu tehdá i jeden děda z hospody kterému bylo 75 let a my jsme mu dali starou jeans bundu na které byla britská vlajka.Samozřejmně když jsme ráno vyšli takto na ulici,netrvalo dlouho a stali jsme se středem zájmu soudruhů z veřejné bezpečnosti.:-)

Michal

Polovinu toho,co jsem prováděl,ani rodiče nevěděli.Dnes jsem usedlý a začínám vzpomínat.To stárnu,že?

dagry

Jak „prováděli“, ještě žijem tak provádíme dál 😁

vecernice

Jak říká Dagry,ještě mě to pořád bere.Ale z tou zoologickou je to dobrý.To ještě musím vyzkoušet.