haha

Prosím vás, víte kde se prodají staré elektromotory, transformátory, kladkostroje nebo ty motory (kočky)?

my potřebujeme velké množství, ale jenom ty staré.Děkuji moc.

Odpovědi
Mapel

Nechají se sehnat v Liberci, ale jaké mají mít parametry? Nebo je chceš jenom na měď. Pak asi nevyděláš. Každý je si vědom jejich ceny.

honza19hk

předpokládám že to máš na měď,ale to se ti nevyplatí.Za motor zaplatíš víc než za něj následně dostaneš takže to je proděl a dost velký.Pozor také ne všechny jsou vinuté mědí.

Jinak to koupíš ve sběrnách,v ba­zarech,na internetu,na sběrném dvoře atd…