Bronzový

Prosím, potřebuji poradit s iTunes :)

V téhle Apple matlanici se vůbec nevyznám :) Žil jsem v domění, že když si budu chtít stáhnout nějakou placenou aplikaci, budu si muset založit PayPal účet (elektronický platební prostředek). Ale dnes jsem našel něco jako návod a tam bylo napsané, že itunes není v Čr pokud se jedná o stahování hudby a filmů, ale aplikace jak placené tak i neplacené se dají platit pomocí zadání čísla karty a pak jsou peníze strhnuty z účtu. Chtěl bych se teda zeptat, já nemám v plánu stahovat žádné filmy ani hudbu, jde mi asi jenom o pět aplikací, bude tedy stačit zadat číslo karty, strhne se mi to v pohodě z českého inter. bankovnictví ? Není teda nutné kvůli aplikacím zakládat PayPal ? :)

A ještě jsem se chtěl zeptat, dá se připojit moje zařízení třeba u kamaráda doma co má svůj vlastní itunes store, stahuje a nechat si z jeho itunes stáhnout do svého zařízení něco a pak mu za to dodatečně zaplatit nebo to funguje na principu, jeden účet = jedno zařízení ? :)

Omlouvám se, jestli jsem někde plácal blbosti O:) Prostě těmhle věcí okolo Applu opravdu nerozumím.

Děkuji za případné odpovědi.

Odpovědi:

Pokročilý

Ahoj, stačí si založit účet s názvem apple ID. Tam zadáš i číslo karty, jméno heslo a ještě nějaké základní údaje o kartě. PayPal vůbec není nutný.

Pokud si ten účet nechceš zakládat a opravdu jde jen o 5 aplikací, stačí když se přihlásí na tvém zařízení ten kamarád se svým apple ID.

I pokud by se jednalo o free aplikace, bohužel bez apple ID se nepohneš. To je apple nevýhoda.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Elektronika

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 870
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.