kolikamik

Prosím potřebuji pomoc, kde se dá volat s webkou a více lidma?

Odpovědi
Michal Kole

Google Hangout

Elk

Na SKYPE>.. je to vyzkoušený
Stahuj – skype

♥♥♥

Nejlepší je Skype- ale nejsem si jistá zdala to jde i s Webkou, to mi hodně blblo až jsem jí vypla, můžeš zkusit to co píše Michal Kole, ale to opravdu neznám takže nemůžu doporučovat ani říci, že je to špatné :)
Ahoj.

pecho23

Soukromá půjčka od 200 000 Kč do 25 000 000 Kč.
Půjčky pro zaměstnance, maminky na MD, důchodce a OSVČ.
Stačí pravidelný měsíční příjem. Možnost připojištění.
Možnost registrace přes zprávy WhatsApp na .+420739285330
Jednoduše a do 24 hodin! Email: jryzova@gmail.com

pecho23

Dobrý den, opravdu potřebujete financování a úvěr na dokončení vašich projektů, domů, podnikání, nákupu pozemku, nemovitosti? nyní existuje řešení, jak získat půjčku. Rychlou půjčku Vám poskytnu do 12 hodin bankovním převodem na Váš účet. Pokud opravdu potřebujete seriózní a naléhavou půjčku, kontaktujte nás nyní a budete spokojeni, kontaktujte: prostřednictvím zpráv WhatsApp na 420739285330.
Jednoduše a do 24 hodin! Email: jryzova@gmail.com

KnoflíčekJan

Nebankovní půjčky a finanční poradenství pro každého s výhodnou sazbou. Kontakt: knoflicekjan720@gmail.com