Prosim poradte vcera jsem byl zastaven POLICI CD

Pri kontrole vozu zacaly kontrolovat pneu ze prej je mam ojete ale mam uplne nove zimni kupovane 2/2012 ale oni ze jsou sjete,rekly ze pojedu s nima na stanici daly mi pouta a vsechny veci jsem musel dat jim do sacku,vsechny doklady jsem mel v poradku rp+pojisteni apod ale oni ze mam sjete pneu odvezly mne na stanici a daly do vazby tam jsem byl 4 hodin pak jsem sel sepsat protokol a pote zase do vazby na 2 hodiny,chovaly se ke mne jak k zlodeji nadavaly mi sporste,pak mne na 2 vyslechu mucily a pak mne pustily domu
ale v sacku kde jsem mel vsechny osobni veci chybely cigarety,platebni karta a v penezence jsem mel jen 160kc seblaly mi asi 4000kc nevim co mam delat,a za co se ke mne tak chovaly,kdyz jsem nic v zivote neudelal,tr mam cisty kdyz jsem se ptal co sem udelal tak nadavaly ze jsem zmrd a
ze mi to patri,pri odchodu jsem volal na mestkou i statni polici aby prijely na urcitou policejni stanici ze jsem byl
napaden polici bez duvodu,jen kvuly tomu ze prej mam sjete pneu a oni se se mnou vudec nechtely bavit,nyni jsem bez platebni karty,+-4000kc a cigaret,op mi prestrihly takze je neplatny a jeste k tomu jsem byl pres 6 hod ve vazbe bez vazneho duvodu,prosim poradte co mam delat,opravdu jsem si prozil pres 7 hod hruzy neperju nikomu jsete tedka jsem v soku,mel jsem chut si neco udelat
Doplňuji:
toto neni zadna pohadka ale opravdu relalna vec

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Zazvonil zvonec a pohádky byl konec.

Další odpovědi:

Zlatý

Tak už tolik nehul a ono se to zlepší, neboj. ))

Stříbrný

to byli falešní policajti

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Právo a zákony

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Právo a zákony

Zlatý Drap 1817
Zlatý standa 1247
Stříbrný ivzez 671
Zlatý mosoj 658
Zlatý gecco 480
Zlatý led 454
Zlatý zzzzz 450
Zlatý Michal Kole 436
Zlatý marci1 392
Zlatý arygnoc 385

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.