Pokročilý

PROSIM PORAĎTE MI

UZ TADY S VAMA SE VŠEMA TRÁVÍM KUS ČASU.KAMARÁDY SICE MAM ALE V TOMHLE MI STEJNE NIKDO NEMUZE PORADIT.ZVLÁDNE TO NEKDO Z VAS?BYDLÍM U RODIČŮ V RODINNÉM DOMĚ S PŘÍTELKYNÍ A JEJÍ DCEROU Z PŘEDCHOZÍHO VZTAHU.KVULI HODNE NESHODÁM NAM RODICE DALI TERMÍN DO KONCE ÚNORA NA VYSTĚHOVÁNÍ A S PŘÍTELKYNÍ SE ZROVNA TAKY ROZCHÁZÍME.CO DELAT?S RODIČI DOMLUVA NEHROZÍ A S NI TAKY NE.UZ NEMUZU DAL:,-( PORADTE NEKDO

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Najděte si levný podnájem, kde budete mít svatý klid, ale zároveň přátele na dosah... získat klid a soukromí je nejpřednější, pak to můžete pořešit s přáteli u piva.

Další odpovědi:

Zlatý

pokud jsou to vaší rodiče coverendere neříkejte mi že vás vlastní rodiče chcou vyhodit?pokud ano zřejmě tam muselo mezi vámi a vašími rodiči něco vzniknout například nějaká neshoda.pokusila bych si s rodiči promluvit znovu kdyžtak se jím i omluvit,říct jim že nemáte kám jít že ted přes zimu si nic nenajdete protože práce nikde není že se budete pokoušet si něco hledat z jara.z jara se pokoušejte něco opravdu hledat.pokud máte starší rodiče nesmíte se jím divit protože už mají svůj věk a chcou mít i klid.přeji hodně štěstí

Pokročilý

Abych vam mohl adekvatne odpovedet,postradam fakt ,jak dlouho jste se svoji pritelkyni a jak dlouho uz takto zijete spolecne ,s vasimi rodici, pod jednou strechou.Vim,ze vychovavat vyzenene dite neni vubec lehke,protoze, u vlastniho ditete si muzete vice dovolit a nikdo vas nesleduje, i kdyz vase vypady vuci nemu, nejsou zrovna mile.Dalsi vec spolubydleni s rodici je skoro vzdy vrazedna vec,ver te mi,jednou jsem to zkusil a rychle opustil.No co dal,situace je velmi slozita a na vyreseni bude treba vice etap,ale nez-li zacne te vec resit ,je nutno si sam sobe sdelit,zda s tou zenou chci byt,chci tento vztah nadale mit,dalsi vec,kterou by jste nemel opomenout,(nemaji rodice pravdu?) a toto vse je treba zhodnotit,najit to podstatne,tedy chci s tou zenou nadale zit nebo vlstne uz ne.Pokud je vase odpoved ta,ze s ni chcete byt,ze ji milujete a ze vas vztah ma smysl,pak je na miste najit vhodne bydleni pro vas tri a vymanit se, ze sparu rodicu,kde treba je, vice jak 40 procent zarodku tohoto problemu, na jejich strane.Trochu mne zde zavadi fakt toho,ze ta vase pritelkyne se s vama chce rozejit,je to z duvodu toho,ze ma neshody s vasimi rodici a nebo neshody s vami,to jste nespecifikoval,ale trochu se zastavim,prislo prvé, v uvozovkach zlo a ona vas opusti, nechava vas v tom,vi te ,spolecne ziti dvou lidi ,je zalozeno na faktu toho,ze jsou spolu v dobrem i ve zlem,takze, tady by jste tu vec, meli spravne resit oba a ne pouze vy,jeste jednou se nad tim zamyslete,nez-li zacnete konat,je ten vas vztah opravdu dobry bez toho,aby jste do tohoto rozhodnuti zamisil neshody s vasimi rodici,zde je treba opravdu najit tu skutecnost,zda ten vztah cely ma jeste smysl,zda je to laicky ,, o necem,,.Tady bych hledal odpoved a pote bych,vec resil.Jak uz jsem se zminil pokud vas vztah,dle vaseho uvazeni ma smysl,radim odstehovat se do vlastniho a zit sami oddelene od rodicu a pote i vase neshody s vasi pritelkyni by meli vymizet a vse se vratit do normalu.Preju vam hodne sil a vytrvalosti a lidskeho stesti.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 807
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 602
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.