Avatar uživatele
anonym

Má to s ním vůbec ještě smysl?

Ahoj, psala jsem si s jedním klukem. Strašně moc sme si rozumněli, povídali si o všem, zajímal se o mně, já o něj. Po pár dnech jsem měla pocit, že jsem se do něj zamilovala, furt na něj myslím, to jak odepisoval, to jak byl milý a vždycky když sme si psali, tak mi psal komplimenty a byl strašně roztomilý. Ale je tady ten problém. Vždycky když sme si psali odepsal mi tak po 3 dnech. Brala sem to v pohodě, asi neměl čas. Jenže teď když sme si psali, tak už mi neodpověděl asi měsíc. Každej den to kontroluju jestli náhodou, furt nic. Myslela jsem si, že je to v pohodě, ale prostě furt mi nejde do hlavy proč mi po takový době neodepsal? Je tady ta možnost, že od začátku neměl úmysly si se mnou psát a odepisoval jen z nutnosti?? Jsem fakt zoufalá, protože nechci dolejzat a psát mu jako první…Navíc je to celkem trapný, protože je u mojí poslední zprávy ‚zobrazeno‘ myslel by si, že dolejzám…A normálně se známe aby nedošlo k nějaké chybě. Omlouvám se za mojí trapnou dlouhou otázku, ale fakt nevím co dělat. Děkuju za odpověď.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? anonym, Agneta před 3371 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Agneta

Prostě nemá čas, a tak trochu na tebe pozapoměl. To víš, má takových , jako ty, rozjetých několik současně…:-DDD

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Když ti neodpověděl měsíc,tak na něj kašli,nemá o cenu,
kdyby tě měl rád,odepsal by tě ještě ten den.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Bohužel, nikdo asi neni schopen uspokojivě odpovědět. Třeba má jiné starosti, z nějakých důvodů nemůže psát a nebo něco jiného. Rozhodnutí je jen ma tobě. Osobně bych napsal ještě jednou a přímo se zeptal.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Pokud Ti neodpověděl, nemá již zájem si s Tebou psát. Pokud někdo na někoho myslí, nevydrží dlouho té osobě nenapsat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Není kam spěchat jsi totiš pro něj láska na „celý život“.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jjj123456789

Milá Sally, utřela jsem si ruce do ručníku, do kterého se předtím otřel on nahý. Můžu otěhotnět?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Nikdo není povinen někomu odepisovat.
Chceš-li vědět, proč ti neodepsal, musíš se zeptat jeho.

Můžeš zkusit i křišťálovou kouli,
ale ta toho ví stejně jako my nebo ty …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lota

Buď se na to vykašleš hned nebo se mu zkusíš ještě jednou ozvat. Jednou, asi bych to zkusila, i když se dolejzat nemá. Co když ti z nějakého důvodu nestihl odpovědět a teď je mu trapné odepisovat po takové době.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek