Prosím poradíte ? PROSÍM

Předem sem omlouvám za chyby . Co mám dělat moje matka ma přitele a teď si našla ještě jednoho a ja ji začinám nenavidet ,hnusise mi kys sni o tom mluvim tak rekne at se nestaram ze si bude eat c chce ale svoje pocity ja neovladnu nejde mi to sem sama nikdo se semnu doma nebavi ten jeji spoucasny pritel me take nema rad asi se divite ze mi vai ze si nasla jinyho kdys me tedle trapi ale prost emi to vai pora je pryc nic ji nezajima a takk .. potrebuji pomoct nemam doma zakim jit nojo rekli byste bez za kamoskou ta si našla kluka akasle name kdys ji potkam skoro nepozdravi nemam nikoho a prisla jsem o to co jsem milovala nadevse prisla jsem o MATKU !!! :'( Už proni nemam vlidne sloo us se nani nemohu poivat anejde to ovladnout ..... Blahopřeju a zavidím všem co to mají doma obree

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Koukám, že otázka je zařazena v rubrice JAZYKY, pravděpodobně bys opravdu potřebovala poradit především s psaním, s češtinou...

Další odpovědi:

Zlatý

Promiň, ale podle zařazení otázky do zcela jiné kategorie, stylu psaní i vyjadřování jsi dost nevyrovnaná osobnost. Proto bude spíše chyba u tebe, nikoliv matky a jejího přítele.
Doporučuji ti navštívit psychologa, ten ti poradí víc, než my zde.

Stříbrný

Jsi zfetlá, opilá nebo nejsi Češka? Tvá otázka se nedá přečíst, vůbec jsem nepochopila smysl otázky...

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Věda

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Věda

Zlatý annas 2736
Zlatý quentos 1320
Zlatý mosoj 1305
Zlatý Drap 964
Zlatý hanulka11 627
Zlatý led 605
Zlatý gecco 589
Zlatý marci1 538
Zlatý arygnoc 507
Zlatý Lamalam 487

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.