michalek 456

Jak bych se dostal k heslu k wifině, když jsem ho zapomněl a potřebuju se připojit na mobil?

Prosim poraďte mi, jak bych se dostal k heslu k wifině, když jsem ho zapomněl a potřebuju se připojit na mobil.

Nejlepší odpověď
gecco

Zapomněl??
😁

Máš tři možnosti, legální:

  • zeptat se majitele (správce) routeru
  • vzpomenout si
  • resetovat (a znovu nakonfigurovat) router

😉

Další odpovědi
mosoj

Uvést router do továrního nastavení a k nové konfiguraci použít tovární heslo. Tovární heslo najdeš na netu nebo v dokumentaci k routeru.

arachis

Otevřít si okno wifi připojení a zakliknout zobrazit znaky a místo teček budou písmenka.