atlas

Prosím pomoc s přehráváním formátu mp3.

koupila jsem si cd s namluvenou knížkou,problém je v tom,že v rádiu(které samozřejmě cd přehrává)se to načítá ale nehraje(nemlu­ví),v počítači ano.V čem je problém,může to být tím že mé rádio nemusí podporovat mp3?Předem děkuji.

Nejlepší odpověď
brillant

Ano – rádio nemusí podporovat mp3

Další odpovědi
led

Staršie typy CD-prehrávačov nepodporovali mp3.
Treba napáliť mp3 súbory, napríklad vo Windows Media Player ako AudioCD (pri pozretí v počítači vypíše *.cda súbory)

cochee

A jsi si jistá, že nahrávka je MP3? Třeba je to „obyčejné“ CD-DA a rádio má pouze problém s kvalitou výlisku.

led

Audioknihy sú v mp3