Uzumakyeli

prosím pomoc

Mám takový problém doktorka mi řekla že mám pít jen Colu ale když se jí napiju tak mám pak celej jazyk žlutej:( co s tím mám dělat?Zkoušela jsem ho vyčistit kartačkem ale nešlo to:(

Nejlepší odpověď
Drap

Jazyk se zase po čase srovná. Spíše bych si dělal starosti se zdravím paní doktorky, pokud doporučila pít jen Colu. Dlouhodobě bych to určitě neriskoval

Další odpovědi
odpomass

:) Paní doktorka byla zřejmě pod vlivem…

mosoj

Jezus, na kterou nemoc se předepisuje jako lék Cola ?

annas

Z vlastní zkušenosti znám. Lékařka doporučila pít colu proti nevolnosti, proti zvracení. Ale to bylo jen jednorázově, nikoliv pravidelně.

Drap

Jednorázově určitě, Doporučuje se i na střevní potíže.