Prosím odpověste co nejrychleji

Ahoj musím se vás zeptat je mi 15 let a už teď chci mít dítě ale nevím jestli by ho mohla vychovávat s mojí matkouu. prosím poraďte jestli je porod nebezbečný v 15 letech a tak děkuji za odpověď

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Odpoveď byla označena jako užitečná

Na mazlení si pořiď štěně.
Doplňuji:
Byla to dost rychlá odpověď?

Další odpovědi:

Zlatý

Teď mi promiň mou upřimnost.Nemáš rozum , ještě ani neumíš pořádně psát a chceš mít dítě .Porod je nebezpečný v každém věku . Ale v 15 lech nejsi ještě vyzrálá jak fyzicky tak psychicky.
Doplňuji:
oprava letech

Odpoveď byla označena jako užitečná
Bronzový

Zatím si kup Tamagochi, když Ti nechcípne, tak zkus morče a pak psa. Pokud se o vše dokážeš postarat, začni teprve uvažovat o vlastním potomkovi.
A nedelej si z nás srandu !!!

je ti 12 nebo 15? Děti by neměli mít děti. http://www.odpovedi.cz/…

Stříbrný

být tebou počkám alespoň, než si doděláš školu... Jak bys ho zvládla uživit? Přídavky? Z těch bys nedokázala nakrmit ani sebe, nemluvě o oblečení, ...

Nebezpečné to trochu je, ale v blízké minulosti (zhruba do 19. století) a dokonce v přítomnosti v Japonsku je zvykem mít dítě již ve 13-15 letech, nicméně, tam měli dostatečné podmínky pro život, v dnešní době ti pěstování obilí, zeleniny a krav nezajistí obživu...

Zlatý

A živit ho bude kdo?
A vychovávat? Kdo?
Ptala ses na to své matky?

Pokročilý

Souhlasím s Česílkem.... Tak co kolik ti opravdu je let????

Diskuze k otázce

anezka12

Promiňte všem s vám omlovám je mi 12 let ale má sestřenka má 15 let a ona se mně zeptala jestli tady se může na něco zeptat z mého učtu. Rozhodně jak jsem si to přečetla okamžitě jsem to řekla její rodině ta holka opravdu némá rozum měla by si první udělat školu a až třeba ve 25 letech. Omlovám se za mou se za mou sestřenici.

anezka12

Promiňte všem s vám omlovám je mi 12 let ale má sestřenka má 15 let a ona se mně zeptala jestli tady se může na něco zeptat z mého učtu. Rozhodně jak jsem si to přečetla okamžitě jsem to řekla její rodině ta holka opravdu némá rozum měla by si první udělat školu a až třeba ve 25 letech. Omlovám se za mou se za mou sestřenici.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1606
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1279
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 716
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 565
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.