Horst

Prosím o zkušenosti či doporučení (vánoční dárek) – kávovar X expressovač

Díky =D

Nejlepší odpověď
anonym

Tchibo , nebo Dolce Gusto.
Snadno k sehnani a pak i kapsle . Spousty druhu kaficek.
Ja uprednostnuji Tchibo. -iv-

XenieRo

Chuťově jsem spokojená moc. Mě ta káva fakt chutní. Kupuju ji už jen tam. I čaje tam kupuju, ty mi taky chutnají moc.

SuzanKa

A čaje jsi koupila jaké? Jsou dobré? Silné? Co ten permint? Je dobrý?

SuzanKa

Ahojky, chci se zeptat… Je tu někdo, kdo nakupuje na shopu Delikomat? Mají docela zajímajou nabídku kávy. Jak jste s tou kávou chutově spokojeni?

Pajka.111

Ahojky, chci se zeptat… Je tu někdo, kdo nakupuje na shopu Delikomat? Jak jste tam spokojeni? Jako myslím s kvalitou, servisem, doručením? Díky moc.

XenieRo

Ahojky, já ti doporučím kávovar zn. Jura – ta je vážně skvělá. Fakt neváhej a kup si ho. Pokud nevíš, jaký kousek by ti mohl vyhovovat, tak zavolej na https://www.svy­carskekavovary­.cz/jura/kontak­ty a oni moc rádi a odborně poradí.