eradaur

Prosím o radu…při nainstalování Explorer 8

ani u normálního exploreru nemohu otevřít ani běžným způsobem mail…objeví se <UNEXPECTED_DA­TA_AFTER_ADDRES­S@.SYNTAX-ERROR.> + Kopie:
adobe reader hlásí, že stránka je špatně dekodovaná nebo že pochází z poškozeného zdroje…což není pravděpodobné…si myslím. Mozilla tento problem nemá…soubory „cookie“ jsem vymazal! Poradíte opět? Díky
Doplňuji:
jde o maily označené „pps“…windows player je v pohodě!

Nejlepší odpověď
mosoj

Nemůžeš otevřít email nebo přílohu pps ?
Přílohu pps musíš stáhnout do počítače. V emailu ji neotevřeš. Navíc se neotvírá ve WP ale v Pover pointu nebo alespoń ve wievru Pover pointu ten je free!!

Podle testů se Explorer zařadil na špičku prohlížečů.

Další odpovědi
anonym

Internet Explorer v něčem záhadně selhává, Firefox funguje … vše je tedy v obvyklém normálu… nejsi zdaleka první ani poslední, kdo se s podobnou situací setkal, chyb tohoto prohlížeče je tolik, že je nelze minout. Někdo to vzdá dřív, někdo se s tím bůh ví proč pere stále dokola..

Staň se vývojářem u microsoftu a dej to tam to kupy, nebo na explorer snad už raději zapomeň ..

//

rada do boje s ie, … vymaž kompletně jeho uložený profil v documents and settings, vymaž i jeho záznam v registrech, a pokud při tom mazání nebudeš mít chuť vymazat i iexplorer.exe tak se znovu přihlaš do systému a spusť jej… veškerá konfigurace ie by se měla vrátit do výchozí podoby, bude tedy nutné doinstalovat pluginy.