Littl3

Email- když odpovím přes ‚rychlá odpověd‘ jestli se ukáže v odeslaných že jsem to poslal?

Chtěl bych se zeptat jestli když odpovím přes ‚rychlá odpověd‘ jestli se ukáže v odeslaných že jsem to poslal…?

Odpovědi
Dochy

Měl bys také napsat co máš za email. Každý poskytovatel má vlastní rozhraní (předpokládám, že se bavíme o webovém přístupu k mejlu) a může mít specifickou funkčnost.
Obecně by to v odeslaných být mělo. Pokud Ti jde o mejla na seznamu, pak to tam bude.

ivzez

Pravděpodobně ano.