Lurius

Chodí mi záhadné emaily, nevíte co to je?

Už asi půl roku mi chodí e-maily s kódy, označené jmény s pdf přílohou, samozřejmě jsem je neotvíral, jen by mě zajímalo, jestli vám někdy přišlo něco podobného?

Nejlepší odpověď
Pepa25

Je to spam – ten má různé podoby, berte to tak, že účelem textu je jen zaujmout a přimět ke kliknutí, takže je docela jedno, jestli tam bude „Urgent!!!“, „Give me the pleasure I truly crave“, „Toto jste jště neviděli!“ nebo nesmyslné klikyháky, které právě zaujmou … Chodí to všem, otázka je jen jak často a to závisí na digitální stopě s příslušnou emailovou adresou

Další odpovědi
Arne1

občas

aliendrone

SPAM, děláš MOC DOBŘE, že to ani neotevíráš. :)

Lotr2008

Mně takhle jednou volala banka, že si někdo z mýho účtu objednal letenky do Saudské Arábie, takže mi hacknuly účet, ale stejně sem tam měl jenom pár stovek. Radši to neotevírej.

Hermelín D

zablokuj toho adresáta, pokud to nepomůže tak když rozklikneš jeden z těch emailu tak by tam dole mělo být „unsubscribe“. mě to zatím vždy fungovalo. buď se to zruší automaticky nebo tam musíš vložit svůj email na který to chodí