Avatar uživatele
Lurius

Chodí mi záhadné emaily, nevíte co to je?

Už asi půl roku mi chodí e-maily s kódy, označené jmény s pdf přílohou, samozřejmě jsem je neotvíral, jen by mě zajímalo, jestli vám někdy přišlo něco podobného?

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? aliendrone před 697 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Pepa25

Je to spam – ten má různé podoby, berte to tak, že účelem textu je jen zaujmout a přimět ke kliknutí, takže je docela jedno, jestli tam bude „Urgent!!!“, „Give me the pleasure I truly crave“, „Toto jste jště neviděli!“ nebo nesmyslné klikyháky, které právě zaujmou … Chodí to všem, otázka je jen jak často a to závisí na digitální stopě s příslušnou emailovou adresou

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Arne1

občas

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
aliendrone

SPAM, děláš MOC DOBŘE, že to ani neotevíráš. :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lotr2008

Mně takhle jednou volala banka, že si někdo z mýho účtu objednal letenky do Saudské Arábie, takže mi hacknuly účet, ale stejně sem tam měl jenom pár stovek. Radši to neotevírej.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hermelín D

zablokuj toho adresáta, pokud to nepomůže tak když rozklikneš jeden z těch emailu tak by tam dole mělo být „unsubscribe“. mě to zatím vždy fungovalo. buď se to zruší automaticky nebo tam musíš vložit svůj email na který to chodí

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek