Holoub

Prosím o radu..?

S přítelem jsem těhotnila.. Jsme mladí a máme dobrou práci.. Takže jsme se rozhodli pro interupci, pár dní před ní jsme ještě měli chráněný pohlavní styk.. Po interupci je velké riziko znovo otěhotnět myslíte že se námt o mohlo stát.?

Odpovědi
anonym

Jen to zkus,a později budeš tlouci hlavou o zeď. Uvědom si,že nejsi (aspoň doufám) členka menšiny v ČR.

hanulka11

v první řadě nechápu toto......S pří­telem jsem těhotnila.
a je na 100%jasné že můžete okamžitě otěhotnět . Důležité je se vždy chránit – pokud nechcete dítě je nutná antikoncepce a kondom .

anonym

Hanulko,no tak. Chybička se vloudila. Ty se nedržíš hesla: nejsme jako „oni“ ?!