Prosím o radu!

Za malou chvíli jdu na poslední rozloučení s kamarádem.Za­koupil jsem smuteční kytici,ale nevím jak s ni naložit,když kamarád bude uložen do hrobu. ☹
Poradíte?
Děkuji
Doplňuji:
Hanulko,protože kamarád byl jiné víry,nebude mít obřad v kostele.Bude jen poslední cesta z domu smutku na hřibitova a jak píše Dr.Axl,provedu to tak!

Nejlepší odpověď
anonym

To je jednoduché, počkej na ostatní a následuj jejich příkladu.
Já to párkrát zažil a vždy jsem vyčkal vývoje a v pohodě.

Další odpovědi
terry

Pokud je rozloučení ve smuteční síni, květiny se dávají k rakvi.
pokud je rozloučení na hřbitově, hází se květiny do hrobu.

Uvidíš, jak to dělají ostatní.

hanulka11

Pokud je rozloučení v kostele dávají se kytice tam k rakvi a zřízenci je pak přenesou , když se hrob uzavře
já když byla na rozloučení tak jsem kytičku hodila do hrobu dělá se to tak , ale ty máš asi větší kytivci , tak bych to řešila prvním způsobem
Doplňuji:
Jistě tak to jo – zvládneš to