Avatar uživatele
dudu

Prosím o názor na následující dilema?

Blíží se vánoce a tudíž i možnost potěšit dárky svoje bližní, zejména milovaná vnoučata. Ve většině máme jasno, ale váháme nad potěšením pro nejmladšího /sedmiletého/ potomka. Já navrhuji darovat mu pěkné hodinky, ovšem choť prosazuje, že Ondřeje ze všeho nejvíce potěší mobil. Samozřejmě existují i jiné alternativy. Kudy a kam?
xxxxxxxxxxxxxxx

Naivně jsem se domníval, že veškeré výpotky od individua Pumík budou na zdejších stránkách adminem patřičně usměrněny a tento zamrzlý a veskrze zlý adolescent ztratí právo se zde projevovat.
Leč marně.
Proto prosím, aby ostatní účastníci po určitou dobu přijali s pochopením fakt, že každý příspěvek od adresy Pumík dotýkající se adresy dudu navrhnu adminovi k rigoroznímu posouzení a výmazu.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: dudu

Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? mojitek, redy, gagaga, marci1, anonym, gecco, Admin2 před 3086 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
redy

Já bych mu koupila tablet, a je vymalováno. 🙂
Uvidíš že je to, to pravé 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Mc Merkurion

přikláním se za mobil > čas bude mít v telefonu,ho­dinkama nikam nezavolá,a co teprve hry…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
gecco

Z pohledu dedy je to jasne – kvalitni hodinky…
Obavam se ale, ze pohled vnoucka je presne opacny…
😉

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?marci1 Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Mobil jistě potěší více. Osobně bych šel raději do sportu, nebo nějaké zájmové činnosti.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Dudu, vzpomeň si, co jsi daroval svým dětem, když byli v takovém věku a jestli měli z toho upřímnou radost. Určitě si řekneš, no jo, ale je jiná doba, jiné, moderní, dárečky, ale nejen z takových dárků je človíček šťastný. Vzpomínám si, když jsme dali synovi stavebnici Merkur, očka se mu rozzářila a měl obrovskou radost a my s ním. Hodinky dostal také, ale v pozdějším věku a mobil si koupil ze svého kapesného.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Šel bych po vůli sedmiletého potomka.
Co se ti více líbí?
Hodinky,nebo mobil?
Co třeba plovací vesta,pokud neumí ještě plavat.Kolo pojízdné.
Ono se to dnes těžko radí.
Je prostě jiná doba.
Těžko uděláš radost dřevěnou hračkou i když jsem viděl doma u mě vyjímku.
Je to na vás všech ve vaší rodině,jak se k tomu postavíte a doufám,že bude ta volba správná.
Osobně bych sedmiletýmu děcku telefon nekoupil.
Pumík není žena,to už dost lidí ví a jeho odpovědi jsoustrohé a někdy mi připadají až marihuanou ovlivněné.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Šidlo

pre 7 ročné dieťa ani hodinky ani mobil.....ibažeby ďaleko cestoval do školy a hodinky sám chcel

najlepšie sa ho opýtať na 3–5 vecí a vybrať mu tú najlacnejšiu.­.....aby si nezvykal, že môže pumpovať starých rodičov a že dôchodok je obmedzujúci (v tomto veku už na Ježiška si veľmi neverí, že?)

Upravil/a: Šidlo

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Jsem pro hodinky, ale reálně to vidím tak, že vyhraje choť. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Jaké má hodinky? A nosí je?
Jaký má mobil? Zmínil se, že b rád lepší?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mojitek

No,sedmiletýmu dítěti bych nedaroval ani jedno ani druhý. Ale když už se rozhodnout a jiná alternativa není…Mobil má hodně funkcí a může být ve spojení s rodiči,člověk nikdy neví.Na druhou stranu hodinky můžou sloužít i jako módní doplněk,který moc dětí v jeho věku nebude mít. Lepší by ale bylo zeptat se nějakou oklikou samotnýho děcka..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Co vnuka baví, jaké má koníčky (má-li už nějaké)?
Já bych sedmiletému vnukovi dala „hromadu“ knih.
Dražší dárky bych konzultovala s jeho rodiči.

_______

Doplňuji:

Co nějakou „přemýšlivou“ hru a k ní člověka,
který mu bude trpělivě vysvětlovat pravidla a
naučí ho základy (bridge, šachy, …)?

Upravil/a: ivzez

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bolak

Já myslím že nejjednodušší je položit si otázku: „K čemu mu budou hodinky?“

Tak, teď už je jasné že to bude mobil, kde bude mít (nehledě na to jak jsou duduovi bohatí) nejen hodiny ale minimálně i hada. Já sám dostal od babičky s dědou v 9 letech k vánocům taky hodinky, a nějak sem nechápal o co jim jde, a proč mi nedaj normální dárek. Toť myšlenkové pochody z pohledu dítěte.


to mně připomnělo tu scénku, jak dva dělaj zkoušky na policejní akademii, a když ten první vychází ze dveří, radí tomu druhému: „daj si pozor, odpověď sú polotopánky“
a u zkoušky pak zkoušející: „visí to na zdi, dělá to tik-ťak a vobčas z toho vyskočí kukačka, co je to..“ – „a má to tkaničky?“ – „no nemá..“ – „nu tak to by mohly být sandále..“

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
bolak

Nebo ještě dobrá je jedna otázka na sebe sama: Slyšel jsem ho někdy říct větu jako „jé, tyhle hodinky se mi líbí“ nebo „jé, já bych chtěl hodinky“? Pokud je odpověď alespoň na jednu z nich ANO a stalo se tak v posledním roce, tak pak by se o tom dalo teoreticky uvažovat, jinak ovšem viz má odpověď č.1

před 3086 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gagaga

dudu , urcite mobil !
tam ma i hodiny, tak bude mit dva v jednom ! :p
ale ne nakej starek Alcatel
poradte se radeji s mladymi
budte moderni babi s dedou .. :p
ja bych koupila taky tablet..jak pise redy :)

  • iv-

před 3086 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Jo a mládí si odkliká v mobilu nebo v tabletu,to budou krásný vzpomínky na mládíže jo!

před 3086 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Mc Merkurion

Dudu,asi nezbyde než naprostá ignorace a nahlašování,co dokáže vyplodit,to by se jeden divil…

před 3086 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

před 3086 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

před 3086 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

před 3086 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Co to zas meleš za kraviny?

před 3086 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek