Šárinka*

Prosím nevíte jak se jmenují ty provázky takové ty gumové plete se z nich něco je to na klíče nebo na batoh?

prosím jak se to plete?a jmenuje?

Nejlepší odpověď
posic

Bužírka

Další odpovědi
pokazdejinak

myslíte scoubidou?

http://www.go­ogle.cz/#scli­ent=psy&hl=cs&­source=hp&q=scou­bidou&aq=0&aqi=g5&aq­l=&oq=&pbx=1&bav=on­.2,or.r_gc.r_pw­.&fp=838906ddc6da­af6f&biw=1280&bih=665

robosobo

ano bužírka ale jak se z ní plete to už si nepamatuji

tom004

Tak,to já bych dokázal lecos uplést,takové ty podkovičky,srdíč­ka,ap.,ale nevím,že by to pletení,mělo někdy nějaké jméno.:)

elektrikář

Bužírka je to plastový obal z elektrikářských drátů. Dají se z ní pléct nejruznější věci,Od podkoviček až po složité uzly jako šperky.Používá se košíkářská technika. Nejlepe se poptat v knihovně.