Prosím nevím si rady s vojenskou historii.

Český Vojenský historický ústav věnoval jordánskému Královskému tankovému muzeu z vlastní sbírky tři kusy těžké bojové techniky.Na oplátku muzeum v Praze obdrží:

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Nejde náhodou o vojenskou hysterii,potažmo o hysterický ústav?
A teď k otázce,která nebyla položena.
...předpokládám že pracovníci onoho muzea v Praze obdrží:Hádám,že uklidňující injekci,tak jako já.

Další odpovědi:

Zlatý

Vojenský historický ústav (VHÚ) získal z Jordánska do svých sbírek britský tank Chieftain v jordánské verzi Chálid z přelomu 60. a 70. let.

Ten pravopis!!!

Diskuze k otázce

Zlatý

vagra

Pro annas-Co tomu říkáte jako profík.Za mých mladých let,by mi učitel za takové prznění českého jazyka, dal pár facek.Ale to bylo před pětačtyřiceti léty.Dnes už ani neumí opsat bez hrubých chyb ani otázku!

Zlatý

annas

Vagro, před chvílí jsem napsala dlouhý rozklad, ale nevšimla si, že nejsem přihlášená, takže vše zbytečně. Proto už jen stručně.
Souhlasím s Vámi. Proč bychom museli umět pravopis, když máme internet a ten chyby opraví? Argumentace studentů.
O pravopise přemýšlejí snad jen při diktátech, a to většinou neúspěšně, jinak ne.
Mluvený projev, rozhlas, televize - věty stylu honil psa v pyžamu (kdysi citoval Horníček Werichova slova), je to o počastí, o penězích, ne kvůli penězům, kvůli počasí atd.
Poslední věc - rozsah vzdělanosti na úkor kvality, úroveň škol, chybí láska k učitelskému povolání, stížnosti na peníze atd.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Věda

Zlatý annas 2728
Zlatý quentos 1318
Zlatý mosoj 1303
Zlatý Drap 957
Zlatý hanulka11 627
Zlatý led 602
Zlatý gecco 589
Zlatý marci1 535
Zlatý arygnoc 507
Zlatý Lamalam 477

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.