Avatar uživatele
slipknotak

prosim neodpovidejte mo na otazky tak ze mi reknete proc si to nenajdu na google atd…

odpovedi.cz jsou od toho aby si lide vymenovali informace a ne aby nekdo odpovidal zapamatuj si google.cz atd… je to trapné
Doplňuji:
*mi

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Curiosity před 4696 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
arygnoc

no na některé otázky to je nejlepší odpověď.

Nebuďte línej a skutečně skuste používat i google (třeba, můžete i jinej vyhledávač [seznam, jyxo, yahoo, no těch je]).

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
tom004

A nejen,že je to někdy nej. odpověď,ale je tam spousta doplňujících info,které se na těchto stránkách nedají vypsat.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
jennysh

Když jsme od toho my,jak vy říkáte,od čeho je tedy google?.Víte kolik nám to ušetří času,když už ty informace někde jsou?. My to děláme zdarma,my to děláme pro vás,ale jen ve svém osobním zájmu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
masakrmen

slipknotak má pravdu – je to trapné a právě jde o vaší dobré vůli odpovědět a něco najít, dělat to nemusíte, ale můžete. Jestli nechcete tak neodpovídejte vůbec. Je to stokrát lepší než takhle buzerovat 😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ponytail

Já mám taky kolikrát chuť odkázat na google, ale většinou to spolknu a neodpovím vůbec. Když potřebuju něco vědět, nejdřív jdu na google. Ono je to i rychlejší, než zadat otázku zde a čekat, až nějaká dobrá duše použije google za mě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ja si tedy urcite nezapamatuji , koho v budoucnu muzu odkazat na googel a koho ne , tak to jsem jeste trapnejsi. ☹ -iv-

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek