Pokročilý

prosim neodpovidejte mo na otazky tak ze mi reknete proc si to nenajdu na google atd...

odpovedi.cz jsou od toho aby si lide vymenovali informace a ne aby nekdo odpovidal zapamatuj si google.cz atd... je to trapné
Doplňuji:
*mi

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

no na některé otázky to je nejlepší odpověď.

Nebuďte línej a skutečně skuste používat i google (třeba, můžete i jinej vyhledávač [seznam, jyxo, yahoo, no těch je]).

Další odpovědi:

Zlatý

A nejen,že je to někdy nej. odpověď,ale je tam spousta doplňujících info,které se na těchto stránkách nedají vypsat.

Bronzový

Když jsme od toho my,jak vy říkáte,od čeho je tedy google?.Víte kolik nám to ušetří času,když už ty informace někde jsou?. My to děláme zdarma,my to děláme pro vás,ale jen ve svém osobním zájmu.

Pokročilý

slipknotak má pravdu - je to trapné a právě jde o vaší dobré vůli odpovědět a něco najít, dělat to nemusíte, ale můžete. Jestli nechcete tak neodpovídejte vůbec. Je to stokrát lepší než takhle buzerovat ;-)

Bronzový

Já mám taky kolikrát chuť odkázat na google, ale většinou to spolknu a neodpovím vůbec. Když potřebuju něco vědět, nejdřív jdu na google. Ono je to i rychlejší, než zadat otázku zde a čekat, až nějaká dobrá duše použije google za mě.

Ja si tedy urcite nezapamatuji , koho v budoucnu muzu odkazat na googel a koho ne , tak to jsem jeste trapnejsi. :-( -iv-

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Kultura a společnost

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 3362
Zlatý Drap 1799
Zlatý led 1454
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý quentos 1113
Zlatý marci1 1080
Zlatý vagra 799
Zlatý mosoj 798
Zlatý gecco 714
Zlatý iceT 653

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.